دسته بندی محصولات

حفظ حریم شخصی جزء اولین حقوق هر کاربریست و فروشگاه استوک لند جهت تاکید و احترام هر چه بیشتر روی حفظ این حریم، در مواردی مثل خرید کالا یا ثبت نظر، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را ارائه دهد.

برای اینکه جنبه قانونی معامله نمود عملی پیدا کند، باید هویت کاربری که کالایی را خریداری می‌کند کاملا شناسایی شود تا استوک لند بداند دقیقا با چه فردی در ارتباط است و از این طریق بتوان از سوء استفاده‌های احتمالی افراد ناشناس جلوگیری کرد.

تمامی اطلاعات شخصی ارائه شده توسط هر کاربر، نزد استوک لند کاملا محفوظ و محرمانه است و این اطلاعات تنها در موارد خاص و طبق قوانین و مقررات رایج کشور و با حکم مقام قضایی به نهاد ثالث ذی‌ربط ارائه خواهد شد و حساسیت قانونی اینگونه موارد، هیچ گونه مسئولیتی مبنی بر جبران خسارت برای استوک لند ایجاد نمی‌کند.

جهت تکمیل مراحل ثبت، پردازش و ارسال سفارش، وارد کردن اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل کاربر مورد نیاز است و برای انطباق فعالیت‌های استوک لند با قوانین تجارت الکترونیک، فاکتور رسمی هر کاربر طبق اطلاعات اولیه ثبت شده صادر می‌شود.

نام، آدرس و شماره تلفنی که مشتریان برای تحویل سفارش خود ثبت می‌کنند، تنها اطلاعات مورد تایید مشتری است که استوک لند از آن‌ها برای ارسال سفارش، مکاتبات و پیگیری‌های مربوطه استفاده خواهد کرد.

در راستای رعایت قوانین و مقررات وب سایت، استوک لند ممکن است نقد و نظرات ارسالی کاربران را ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، استوک لند مجاز است از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری‌های قانونی استفاده کند.

همه تلاش ما در استوک لند در جهت جلب رضایت مشتریان است و در همین راستا، حفاظت از حریم شخصی کاربران را اولویت خود قرار داده‌ایم تا تجربه‌ خریدی امن و راحت را برای همه کاربران فراهم آوریم.

 

 

سبد خرید
ورود