دسته‌بندی نشده

کاربرد لپ تاپ استوک در انتشاراتی ها

کاربرد لپ تاپ استوک در انتشاراتی ها

درود بر شما همراهان همیشگی استوک لند و عرض سپاس از همراهی تان. طبق روال هر روز، امروز با موضوع لپ تاپ استوک در انتشاراتی ها در خدمت شما عزیزان هستیم.
با روند رو به رشد نشر و انتشار انواع و اقسام کتب، انجام تمامی بخشهای این علم روز توسط بشر میسر نیست. چاره کار سپردن این کار، همانند تمامی امور پیچیده، به دست سیستم های کامپیوتری می باشد. قاعدتا تجهیز یک انتشاراتی با سیستم های کامپیوتری آکبند مستلزم صرف هزینه های بسیاربالایی می باشد.
استوک لند در طی ۵ سال فعالیت پویا و فروش لپ تاپ استوک و کیس استوک، افتخار خدمت رسانی به صنف انتشاراتی ها را نیز در کارنامه درخشان خود دارد. تجهیز انتشارات تان را با حداقل نیمی از هزینه ای که برای تجهیز با لپ تاپ های اکبند ، به استوک لند بسپارید.

در این مقاله به عناوین زیر پرداخته خواهد شد :

مراحل چاپ کتاب و تولید کتاب و نیاز به لپ تاپ استوک

  • تولید محتوا کتاب
  • بررسی اولیه کتاب

لپ تاپ استوک در انتشاراتی ها

لپ تاپ استوک وکاربرد نرم افزارها در چاپ کتاب

کاربرد نرم افزار ویراستار

تحریریه تولید محتوا استوک لند در تلاش است که سطح اطلاعات عمومی شما عزیزان همراه را در تمامی زمینه ها ارتقا دهد. در این بخش می خواهیم به شکل کاملا خلاصه به شرح مراحل چاپ کتاب بپردازیم.

تولید محتوا کتاب با نرم افزار های ویرایشگر متن

در این مرحله همانطور که از نامش پیداست، محتوا ی کتاب که ممکن است متنی ایجاد شده توسط نویسنده داخلی باشد مثل شعر،رمان و.. ایجاد می گردد. ممکن است این محتوا ، حاوی متنی ترجمه شده باشد. این متن به صورت تایپ شده و یا دست نویس به انتشارات ارایه گردد.
در این مرحله داشتن یک لپ تاپ استوک تجاری قدرتمند(استوک) بسیار کمک کننده خواهد بود.لپ تاپ استوک های استوک گرید A وB استوک لند، بهترین گزینه برای انتخاب می باشند.

لپ تاپ استوک در انتشاراتی ها

کاربرد نرم افزار کامپیوتری در چاپ کتاب

با وجود کامپیوتر و بویژه لپ تاپ( به دلیل قابل حمل بودن) ، چاپ کتاب امری بسیار آسان می باشد. هم اکنون نرم افزارهای وورد مایکروسافت و ایندیزاین شرکت ادوبی ، بهترین نرم افزارها برایآماده کردن فایل کتاب می باشد.  هنگام خرید از استوک لند می توانید از کارشناسان نرم افزاری این مجموعه بخواهید تا این نرم افزارها را برایتان نصب نمایند. امکان تعیین سایز صفحات کتاب، فونت، استایل ها، ایجاد هدر و فوترو… بسیاری موارد دیگر از مزایای کاربرد لپ تاپ در روند چاپ کتاب می باشد.

بررسی اولیه کتاب

تصحصح غلط های املایی و نگارشی، تایپ، صفح آرایی و ویراستاری در این مرحله صورت می پذیرد . در نهایت فایل اولیه کتاب که بایستی کاملا عاری از اشتباهات املایی و نگارشی باشد، به بخش چاپ تحویل می گردد. اینجاست که یک لپ تاپ استوک تجاری قدرتمند به کمک شما خواهد آمد. استوک لند در اینجا نیز از کمک دریغ نمی کند.

کاربرد نرم افزار ویراستار

پس از اتمام نوشتن و تایپ، نرم افزار ویراستار به کمک شما می آید. ویراستاری تخصصی ،با این نرم افزار امکان پذیر است. به سادگی و سهولت و کاملا هوشمندانه کتابتان مورد ویراستاری قرار می گیرد از استوک لند بخواهید.

در انتها کتاب برای چاپ به به چاپ خانه ارسال می شود .تیراژ بالای ۱۰۰۰ با چاپ افست و زیر ۱۰۰۰ با چاپ دیجیتال صورت می پذیرد. در نهایت ۱۰ نسخه از کتاب به وزارت ارشاد ارسال می گردد و با دریافت اعلام وصول، پرسه چاپ به انتها می رسد.

آنچه از نظر گرامیتان گذشت، مختصری از ارتباط مشهود سیستم های کامپیوتری و انتشارات می باشد. با توجه به گسترش تکنولوژی در هر جا رد پایی از کاربرد کامپیوتر ها به چشم می خورد.  استوک لند پیشرو در ارائه خدمات به تمامی اصناف ، این بار هم در راستای تجهیز صنف مورد احترام انتشارات، در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *